Dangų gamintojai

Mes siūlome Jums daugelio žinomų Europos gamintojų tapetus bei grindų dangas, skirtas namams, viešbučiams, mokymo ir gydymo įstaigoms, sporto klubams, kavinėms, restoranams ir kt. Ilgalaikiai santykiai su gamintojais Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Olandijoje suteikia galimybę pasiūlyti išskirtines sienų ir grindų dangas, geriausius sprendimus jūsų namams ar organizacijai.

BALSAN

yra prancūzų gamintojas, gaminantis kilimines dangas rulonais ir plytelėmis. Kokybė, platus spalvų ir tekstūrų asortimentas – tai pagrindiniai šio gamintojo bruožai.

VORWERK

– tai vokiečių įmonė, gaminanti kilimines ir PVC dangas, išsiskirianti originaliais dizaino sprendimais ir dėmesiu ekologijai.

LANO

1970 metais trys belgų kompanijos suvienijo savo žinias, ilgametę patirtį ir tapo viena įmone, žinoma LANO vardu. Įmonė sėkmingai gyvuoja iki šių dienų ir siūlo aukštos kokybės kilimines dangas tiek privačiam, tiek komerciniam sektoriams.

TARKETT

Daugiau nei 130 metų patirtį turinti tarptautinė įmonė TARKETT yra lyderiaujanti PVC dangų gamintoja. Įmonė siūlo platų asortimentą dangų, skirtų sienoms ir grindims, gamina sportines ir spec paskirties dangas. Ši įmonė taip pat siūlo aukštos kokybės švediškas parketlentes.

GRABOPLAST

Vengrijos įmonė GRABOPLAST daugiau nei 100 metų gamina įvairias PVC dangas. Produktai pasižymi geru kokybės ir kainos santykiu.

BEAU FLOR

– tai belgų gamintojas, gaminantis vinilines lenteles ir ruloninę PVC dangą. Įmonė nuolatos tobulina savo produktus, siekdama supaprastinti jų priežiūrą ir pagerinti garso slopinimo savybę.

INCATI

tai kiliminių plytelių linija, kurią gamina belgų gamintojas TAPIBEL. Šios plytelės modernios, stilingos bei išsiskiriančios geru kainos ir kokybės santykiu.

CARUS

– tai individualaus dizaino kiliminės dangos linija, kurią gamina belgų įmonė BIG floorcoverings. Ši danga išsiskiria neribotomis dizaino galimybėmis, geru kainos ir kokybės santykiu.

POLYFLOR

– tai anglų gamintojas, gaminantis vinilines lenteles ir ruloninę PVC dangą visuomeninės paskirties objektams. Savo sėkmę ji grindžia investicijomis į gamybos procesą ir dėmesiu klientų poreikiams.

MALTZAHN

– vokiečių įmonė, gaminanti individualaus dizaino kiliminę dangą visuomeninės paskirties patalpoms.

KOLIZZ-ART

– tai vokiečių tapetų gamintojas, kurio kolekcijos alsuoja prabanga, sodriais atspalviais, auksinėmis, sidabrinėmis ir kitomis blizgiomis detalėmis, o taip pat plačia foto tapetų galerija.

BN

– olandų visuomeninės paskirties sienų dangų gamintojas, išsiskiriantis aukštos kokybės produktais.

ORIGIN

– tai aukštos kokybės olandiški tapetai namams ir visuomeninėms patalpoms, pasižymintys dizainų gausa. Nuo tradicinio klasikinio iki šiuolaikinio elegantiško, nuo ekstravagantiško iki prašmatnaus minimalistinio.

ESTAhome

siūlo pilną koncepciją tarpusavyje derančių produktų. Tai tapetai, užuolaidų audiniai, patalynė. Esta jausmas – madinga, spalvinga, jauku.

HOHENBERGER

Elegantiški ir nepavaldūs laikui – tokie yra vokiečių įmonės gaminami tapetai.

BSW

Vokiečių įmonė yra viena iš pasaulyje pirmaujančių sportinės dangos vidaus ir lauko patalpoms gamintojų.

UZIN

Vokiečių įmonė siūlo platų pagrindo įrengimo bei grindų dangos priežiūros produktų asortimentą.

WOLFF

– tai vokiečių įmonė, kuri daugiau nei penkiasdešimt metų gamina aukštos kokybės įrangą ir įrankius profesionaliam pagrindo bei grindų dangos įrengimui ir priežiūrai.

REBELFLOORS

– olandų įmonė, gaminanti parketlentes, dekoruotas rankų darbo elementais. Tai išskirtinio dizaino medinės grindys.

TAPIBEL

Belgų gamintojo TAPIBEL stiprybė slypi aptarnavime, lankstume ir kokybiškoje produkcijoje. Įmonė nuo 1970 metų gamina kilimines dangas tiek privačiam, tiek komerciniam sektoriams.

IDEAL

– tai belgų įmonė, gaminanti kiliminę dangą namams. Ši danga išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu, pažangios gamybos technologijos, spalva ir dizainu.